Oznámení!! DOVOLENÁ

TBS LED MICRO RACING Brány (Sada 4)

TBS LED Micro Racing Gate (4ks / Box) s velkým množstvím montážních příslušenství, dálkově řízenými RGB řadiči a rozhraním pro váš TBS RaceTracker!

1 950 Kč 1 612 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

ZJIŠŤUJTE ​​SVÉ TRASY!

Naše LED Racing Gates jsou samozřejmě dalším krokem pro každého vážného závodníka Tiny Whoop. Prodáváte v balení po 4 kusy s přiloženými možnostmi montáže, jako jsou svorky, magnety, háčky a rukojeti, můžete je viset kdekoliv, kde můžete letět s Tiny Whoop! Při měření 30,5 cm až 42,5 cm jsou tyto brány perfektní velikosti pro mikroskopy. Zahrnuje infračervené dálkové ovládání pro každou bránu naprogramovanou desítkami animací a barevných kombinací, díky nimž vaše závodiště vypadá jako pasák jako f ###! Napájejte tyto brány baterií 3S lipo (XT60) nebo síťovým adaptérem (prodává se samostatně).

 

 

 

SMART GATES HERE PŘÍJEME!

Při připojení k TBS RaceTrackeru pomocí integrovaného rozhraní brány budou brány blikat, což signalizuje start a konec závodu. Jak závod běží na bránách, bude blikat barva přiřazená drone, která právě proletěla, a to díky díky špičkovému RF mapování pomocí TBS RaceTracker. Ovládejte tyto inteligentní brány pomocí aplikace pro smartphone (TBS RaceTracker, Drone Squad) a buďte nejvíce osvětlenou ve vašem místním závodním klubu!

 

ZAHRNUJE:

4 x LED brány

4 x magnetické držení

2 x upínací svorka

4 x háčky

1 x dálkový ovladač LED

4 x LED kontrolér

4 x XT60 až DC

1 x rozhraní TBS RaceTracker Gate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.